На святі у Святого Миколая

2016-12-20

"Ой хто, хто Миколая любить?
Ой хто, хто Миколаю служить?"

Саме такою колядкою почався робочий день 19 грудня в школі № 29. Св.Миколай в оточенні ангелів (учні 6-А, що відвідують факультатив з українознавства - вч. Чала Л.О) зустрічали учнів, їх батьків, учителів колядками, вітали зі святом, зичили здоров'я, радості, щастя.

Коли пролунав дзвоник на 1 урок, в актовій залі розпочалося театральне дійство "На святі у Св. Миколая" для учнів 1-х класів. Гостей зустрічала господиня із своїм синочком Іванком. Саме вони розповіли молодшим школярам, хто такий Св.Миколай, чому його шанують всі, а найбільше люблять святого діти.

Поборовши нечисть (відьом, чортів) Св.Миколай, Дід Мороз, Снігурка, Добрянчик водили хороводи з дітьми, гралися, танцювали, змгалися.

На наступних уроках це свято повторилося для учнів 2,4,5,6 класів.

Своїх гостей Св.Миколай пригощав "миколайчиками" - смачними медяниками і запрошував всіх до себе наступного року!

/Files/images/1-v/IMG_5044.JPG/Files/images/1-v/IMG_5048.JPG/Files/images/1-v/IMG_5049.JPG/Files/images/1-v/IMG_5052.JPG/Files/images/1-v/IMG_5054.JPG/Files/images/1-v/IMG_5058.JPG