Колективний договір

Звіт відвідування
Програма БЖД
Інструктаж учнів
Ключові тези орієнтовних вимог до оцінювання навчальних досягнень учнів 1-4 класів
Про використання підручників
Витяг з інструкції щодо заповнення Класного журналу для 1 – 4 класів

Шановні колеги!

30.08.2016 року о 16.00 відбудеться педрада вчителів нашої школи з майстер-класом "Методи фасилітації в освіті".

Місце проведення: вул. Велика Васильківська, 57/3. Київський коледж ПВНЗ "Університет сучасних знань" Товариства "Знання".

Збір о 15.45 біля Планетарію (м. Олімпійська).

З повагою, адміністрація.

Навчальні програми для початкової школи

Опис ключових змін в оновлених програмах початкової школи

Лист МОН України від 20.07.2016 № 1/9-385 «Про проведення 1 вересня 2016 року Першого уроку»

Розробки Першого уроку

Лист МОН України від 17.08.2016 № 1/9-437 «Щодо методичних рекомендацій про викладання навчальних предметів у загальноосвітніх навчальних закладах»

Лист МОН від 17.08.2016 №1/9-434 “Про переліки навчальної літератури, що має відповідний гриф Міністерства освіти і науки України, для використання у загальноосвітніх навчальних закладах у 2016/2017 навчальному році”

Презентовано концепцію «Нової української школи»

Нова програма з Історії України для учнів 10-11 класів

Методичні рекомендації щодо викладання зарубіжної літератури у 2016/2017 навчальному році

/Files/images/rzne/1441102335.jpg Поради вчителям

1. Якщо ви не можете змінити обставини, змініть своє ставлення до цих обставин.
2. Для того, щоб відчути, що відчуває дитина, поставте себе на її місце.
3. Умійте керувати емоціями, знайте ціну кожному слову.
4. Не вимагайте від дитини те, чого вона не може зробити. Давайте завдання, враховуючи її розумовий розвиток.
5. Розмовляйте з дитиною турботливим, підбадьорливим тоном. Навчіться слухати і розуміти дитину.
6. Не реагуйте на все занадто бурхливо, щоб незначна подія не перейшла у велике протисто­яння.
7. Не забувайте! Постійна негативна інформація, скарги псують відносини, викликають недовіру до вчителя, його можливостей, здібностей навчати й виховувати .
Психолог Терехова С.Г

Класним керівникам!

Інформована згода

Правила безпеки під час новорічних та різдвяних свят