Чорнобильські дзвони

2016-04-27

30 років минуло відтоді, як заплакала радіоактивними слізьми Україна, як відлетіли у вічність журавлями душі пожежників-ліквідаторів, які 26 квітня 1986 року, не шкодуючи ні сил, ні свого життя, виконали присягу на вірність народу України, захищаючи Європу, а може, і весь світ від атомного дракона, який вився із жерла 4-го реактора Чорнобильської АЕС.

А гіркий присмак чорнобильського полину і досі відчуваємо на губах, а тривожні чорнобильські дзвони не стихають, б'ють на сполох, щоб не поросла бур'янами народна пам'ять, щоб наступні покоління не втратили пильності, щоб атомний смерч не закрив сонце над нами.

Тому учні школи №29 м.Києва в День пам'яті Чорнобильської трагедії під керівництвом класного керівника 8-Б класу Терехової С.Г влаштували на перерві флеш-моб, присвячений пам'яті жартв аварії на ЧАЕС

Учениця 8-Б класу Костюк Валерія прочитала вірш "Сльози Чорнобиля", який прозвучав як реквієм за загиблими.

Для перегляду відео необхідно встановити останню версію Adobe Flash Player. Для перегляду відео необхідно встановити останню версію Adobe Flash Player.