Як залучити батьків до активної співпраці зі школою?

2016-03-24

Важливою умовою ефективної навчально-виховної роботи є співробітництво школи і сім'ї.

"Як залучити батьків до активної співпраці зі школою?" - це запитання досить часто задають собі освітяни. Умови розвитку сучасних дітей дуже різняться від того часу, в якому виросли їхні батьки. У теперішній час діти ростуть все більш залежними від технічного прогресу: комп’ютерів, телебачення, Інтернету, мобільних телефонів. Батьки зайняті проблемою побудови кар’єри чи просто добутком коштів на утримання сім’ї. Тому, все рідше цікавляться життям дитини в навчальному закладі. "Активна співпраця" школи і родини, на сьогоднішній день, стає актуальною проблемою для кожного навчального закладу.
Наш навчальний заклад не є виключенням. Тому чергова педагогічна рада була проведена 22.03.2016 року у формі тренінгу на тему "Як залучити батьків до активної співпраці зі школою?"
Під час роботи у групах педагоги визначили головні проблеми і шляхи вирішення їх у роботі закладу в цьому питанні.
Педагогічна рада пройшла в діловій, конструктивній обстановці, і її рішення допоможуть покращити навчально-виховний процес.

Для перегляду відео необхідно встановити останню версію Adobe Flash Player.