Список учителів
школи І-ІІI ступенів №29
Оболонського району м.Києва

Прізвище, ім'я та по батькові Категорія, звання Посада який предмет викладає Освіта основний чи сумісник
1 Гурська Олена Василівна вища, вчитель-методист директор Я у світі вища осн.
2 Алексєєва Ірина Олександрівна вища, вчитель-методист заст. директора вища осн.
3 Сауляк Ольга Віталіївна вища заст. директора Навчання грамоти вища осн.
4 Карпенко Олена Володимирівна ІI категорія заст. директора Англійська мова вища осн.
5 Баліна Катерина Никифорівна вища, вчитель-методист учитель Українська мови та література,зарубіжна література вища осн.
6 Мор'єва Олена Петрівна вища, вчитель-методист учитель Українська мова та література вища осн.
7 Чала Любов Олександрівна вища, вчитель-методист, "відмінник освіти України" учитель Українська мова та література вища осн.
8 Потапова Леся Василівна вища учитель Українська мова та література вища осн.
9 Вдовиченко Наталія Олександрівна І категорія учитель Українська мова та література вища осн.
10 Врубель Галина Афанасіївна вища, вчитель-методист учитель Зарубіжна література вища осн.
11 Ярмак Євген Анатолійович спеціаліст учитель Українська мови та література,зарубіжна література вища осн.
12 Смоликова-Пустовойт Зоя Юріївна спеціаліст учитель Українська мови та література,зарубіжна література вища осн.
13 Січна Вікторія Юріївна вища, старший вчитель учитель Англійська мова вища осн.
14 Сорока Дмитро Ігорович ІI категорія учитель Англійська мова вища осн.
15 Тютюкіна Аліна Володимирівна студентка учитель Англійська мова бакалавр осн.
16 Дюпіна Тетяна Володимирівна вища, вчитель-методист учитель Англійська мова вища осн.
17 Баженова Світлана Володимирівна вища учитель Англійська мова вища сум.
18 Кірпа Андрій Миколайович спеціаліст учитель Англійська мова вища осн.
19 Місюк Ірина Павлівна студентка учитель Англійська мова бакалавр осн.
20 Мельникова Вікторія Вікторівна вища, старший вчитель учитель Математика вища осн.
21 Сторожук Тетяна Олександрівна І категорія учитель Математика вища осн.
22 Демченко Юрій Олександрович ІI категорія учитель Фізика вища осн.
23 Кузнєцова Леся Миколаївна І категорія старший вчитель учитель Інформатика, математика вища осн.
24 Гавриш Станіслав Костянтинович ІI категорія учитель Інформатика, математика вища осн.
25 Паначева Людмила Василівна вища, вчитель-методист учитель Географія вища осн.
26 Архипова Зінаїда Олександрівна вища, старший вчитель учитель Біологія,хімія,основи здоров’я вища осн.
27 Малярчук Марія Андріївна I категорія учитель Біологія,хімія,основи здоров’я,Захист Вітчизни вища осн.
28 Іщук Людмила Василівна ІI категорія учитель Біологія, географія, природознавство вища осн.
29 Лазуренко Олександр Володимирович ІI категорія учитель Історія, правознавство вища осн.
30 Шептицький Сергій Анатолійович спеціаліст учитель Історія, правознавство вища осн.
31 Урчик Володимир Васильович учитель Захист Вітчизни, фізична культура вища осн.
32 Ободовська Ніна Василівна вища, старший вчитель учитель Трудове навчання вища осн.
33 Гебріч Світлана Василівна вища, старший вчитель учитель Трудове навчання, образотворче мис-во вища осн.
34 Проніна Майя Олександрівна вища, старший вчитель учитель Музичне мис-во,художня культура вища осн.
35 Юрченко Аліна Олександрівна IІ категорія учитель, кер. гуртка Фізична культура,географія вища осн.
36 Домбровський Олег Володимирович спеціаліст учитель Фізична культура вища осн.
37 Сидоренко Денис Олегович спеціаліст учитель Фізична культура вища осн.
38 Белкіна Тетяна Яківна спеціаліст, старший вчитель учитель Початкова школа середня спеціальна осн.
39 Кабакова Алла Олексіївна вища, старший вчитель учитель Початкова школа вища осн.
40 Мазур Вікторія Василівна вища учитель Початкова школа, англійська мова,вихователь ГПД вища осн.
41 Камнєва Тетяна Юріївна вища, старший вчитель учитель Початкова школа вища осн.
42 Слатвінська Анна Володимирівна вища, старший вчитель учитель Початкова школа вища осн.
43 Зоренко Юлія Іванівна вища, старший вчитель учитель Початкова школа, вихователь ГПД вища осн.
44 Авраменко Вікторія Валеріївна вища учитель Початкова школа, вихователь ГПД вища осн.
45 Янішевська Олена Анатоліївна спеціаліст учитель Початкова школа середня спеціальна осн.
46 Щербина Агнесса Петрівна І категорія учитель Початкова школа, вихователь ГПД вища осн.
47 Терехова Світлана Геннадіївна вища Практичний психолог вища осн.
48 Девятова Тетяна Анатоліївна вища учитель Початкова школа, вихователь ГПД вища осн.
49 Поліщук Інна Михайлівна вища учитель Початкова школа вища осн.
50 Кочкодан Наталія Володимирівна вища учитель Початкова школа, вихователь ГПД вища осн.
51 Заморіна Світлана Петрівна вища, старший вчитель вихователь ГПД вища осн.
52 Кривоног Наталія Володимирівна І категорія вища осн.
53 Мехед Людмила Гордіївна І категорія вихователь ГПД вища осн.
54 Литвин Людмила Олександрівна І категорія вихователь ГПД вища осн.
55 Волощенко Людмила Володимирівна І категорія вихователь ГПД вища осн.
56 Захарченко Людмила Леонідівна вихователь ГПД, кер. гуртка вища осн.
57 Самарська Анна Миколаївна вихователь ГПД осн.
58 Храповецька Олександра Андріївна спеціаліст учитель Початкова школа вища осн.
59 Рудницька Вікторія Миколаївна спеціаліст учитель Початкова школа, вихователь ГПД вища осн.
60 Васьківська Катерина Олексіївна бібліотекар вища
61 Городецький Андрій Андрійович кер. гуртка вища осн.
62 Чередниченко Тетяна Едуардівна IІ категорія Педагог-організатор вища осн.
63 Антошкіна Аліна Іванівна Соціальний педагог бакалавр осн.
64 Домрачева Ірена Андріївна кер. гуртка середня спеціальна сум.

/Files/images/prozorst/127.jpg