№ | Прізвище, ім'я та по батькові | Категорія, звання | Посада | який предмет викладає | Освіта | основний чи сумісник |
1 | Гурська Олена Василівна | вища, вчитель-методист | директор | Я у світі | вища | осн. |
2 | Алексєєва Ірина Олександрівна | вища, вчитель-методист | заст. директора | вища | осн. | |
3 | Сауляк Ольга Віталіївна | вища | заст. директора | Навчання грамоти | вища | осн. |
4 | Карпенко Олена Володимирівна | ІI категорія | заст. директора | Англійська мова | вища | осн. |
5 | Баліна Катерина Никифорівна | вища, вчитель-методист | учитель | Українська мови та література,зарубіжна література | вища | осн. |
6 | Мор'єва Олена Петрівна | вища, вчитель-методист | учитель | Українська мова та література | вища | осн. |
7 | Чала Любов Олександрівна | вища, вчитель-методист, "відмінник освіти України" | учитель | Українська мова та література | вища | осн. |
8 | Потапова Леся Василівна | вища | учитель | Українська мова та література | вища | осн. |
9 | Вдовиченко Наталія Олександрівна | І категорія | учитель | Українська мова та література | вища | осн. |
10 | Врубель Галина Афанасіївна | вища, вчитель-методист | учитель | Зарубіжна література | вища | осн. |
11 | Ярмак Євген Анатолійович | спеціаліст | учитель | Українська мови та література,зарубіжна література | вища | осн. |
12 | Смоликова-Пустовойт Зоя Юріївна | спеціаліст | учитель | Українська мови та література,зарубіжна література | вища | осн. |
13 | Січна Вікторія Юріївна | вища, старший вчитель | учитель | Англійська мова | вища | осн. |
14 | Сорока Дмитро Ігорович | ІI категорія | учитель | Англійська мова | вища | осн. |
15 | Тютюкіна Аліна Володимирівна | студентка | учитель | Англійська мова | бакалавр | осн. |
16 | Дюпіна Тетяна Володимирівна | вища, вчитель-методист | учитель | Англійська мова | вища | осн. |
17 | Баженова Світлана Володимирівна | вища | учитель | Англійська мова | вища | сум. |
18 | Кірпа Андрій Миколайович | спеціаліст | учитель | Англійська мова | вища | осн. |
19 | Місюк Ірина Павлівна | студентка | учитель | Англійська мова | бакалавр | осн. |
20 | Мельникова Вікторія Вікторівна | вища, старший вчитель | учитель | Математика | вища | осн. |
21 | Сторожук Тетяна Олександрівна | І категорія | учитель | Математика | вища | осн. |
22 | Демченко Юрій Олександрович | ІI категорія | учитель | Фізика | вища | осн. |
23 | Кузнєцова Леся Миколаївна | І категорія старший вчитель | учитель | Інформатика, математика | вища | осн. |
24 | Гавриш Станіслав Костянтинович | ІI категорія | учитель | Інформатика, математика | вища | осн. |
25 | Паначева Людмила Василівна | вища, вчитель-методист | учитель | Географія | вища | осн. |
26 | Архипова Зінаїда Олександрівна | вища, старший вчитель | учитель | Біологія,хімія,основи здоров’я | вища | осн. |
27 | Малярчук Марія Андріївна | I категорія | учитель | Біологія,хімія,основи здоров’я,Захист Вітчизни | вища | осн. |
28 | Іщук Людмила Василівна | ІI категорія | учитель | Біологія, географія, природознавство | вища | осн. |
29 | Лазуренко Олександр Володимирович | ІI категорія | учитель | Історія, правознавство | вища | осн. |
30 | Шептицький Сергій Анатолійович | спеціаліст | учитель | Історія, правознавство | вища | осн. |
31 | Урчик Володимир Васильович | учитель | Захист Вітчизни, фізична культура | вища | осн. | |
32 | Ободовська Ніна Василівна | вища, старший вчитель | учитель | Трудове навчання | вища | осн. |
33 | Гебріч Світлана Василівна | вища, старший вчитель | учитель | Трудове навчання, образотворче мис-во | вища | осн. |
34 | Проніна Майя Олександрівна | вища, старший вчитель | учитель | Музичне мис-во,художня культура | вища | осн. |
35 | Юрченко Аліна Олександрівна | IІ категорія | учитель, кер. гуртка | Фізична культура,географія | вища | осн. |
36 | Домбровський Олег Володимирович | спеціаліст | учитель | Фізична культура | вища | осн. |
37 | Сидоренко Денис Олегович | спеціаліст | учитель | Фізична культура | вища | осн. |
38 | Белкіна Тетяна Яківна | спеціаліст, старший вчитель | учитель | Початкова школа | середня спеціальна | осн. |
39 | Кабакова Алла Олексіївна | вища, старший вчитель | учитель | Початкова школа | вища | осн. |
40 | Мазур Вікторія Василівна | вища | учитель | Початкова школа, англійська мова,вихователь ГПД | вища | осн. |
41 | Камнєва Тетяна Юріївна | вища, старший вчитель | учитель | Початкова школа | вища | осн. |
42 | Слатвінська Анна Володимирівна | вища, старший вчитель | учитель | Початкова школа | вища | осн. |
43 | Зоренко Юлія Іванівна | вища, старший вчитель | учитель | Початкова школа, вихователь ГПД | вища | осн. |
44 | Авраменко Вікторія Валеріївна | вища | учитель | Початкова школа, вихователь ГПД | вища | осн. |
45 | Янішевська Олена Анатоліївна | спеціаліст | учитель | Початкова школа | середня спеціальна | осн. |
46 | Щербина Агнесса Петрівна | І категорія | учитель | Початкова школа, вихователь ГПД | вища | осн. |
47 | Терехова Світлана Геннадіївна | вища | Практичний психолог | вища | осн. | |
48 | Девятова Тетяна Анатоліївна | вища | учитель | Початкова школа, вихователь ГПД | вища | осн. |
49 | Поліщук Інна Михайлівна | вища | учитель | Початкова школа | вища | осн. |
50 | Кочкодан Наталія Володимирівна | вища | учитель | Початкова школа, вихователь ГПД | вища | осн. |
51 | Заморіна Світлана Петрівна | вища, старший вчитель | вихователь ГПД | вища | осн. | |
52 | Кривоног Наталія Володимирівна | І категорія | вища | осн. | ||
53 | Мехед Людмила Гордіївна | І категорія | вихователь ГПД | вища | осн. | |
54 | Литвин Людмила Олександрівна | І категорія | вихователь ГПД | вища | осн. | |
55 | Волощенко Людмила Володимирівна | І категорія | вихователь ГПД | вища | осн. | |
56 | Захарченко Людмила Леонідівна | вихователь ГПД, кер. гуртка | вища | осн. | ||
57 | Самарська Анна Миколаївна | вихователь ГПД | осн. | |||
58 | Храповецька Олександра Андріївна | спеціаліст | учитель | Початкова школа | вища | осн. |
59 | Рудницька Вікторія Миколаївна | спеціаліст | учитель | Початкова школа, вихователь ГПД | вища | осн. |
60 | Васьківська Катерина Олексіївна | бібліотекар | вища | |||
61 | Городецький Андрій Андрійович | кер. гуртка | вища | осн. | ||
62 | Чередниченко Тетяна Едуардівна | IІ категорія | Педагог-організатор | вища | осн. | |
63 | Антошкіна Аліна Іванівна | Соціальний педагог | бакалавр | осн. | ||
64 | Домрачева Ірена Андріївна | кер. гуртка | середня спеціальна | сум. |