Весела Масляна!

2017-02-26

Під гаслом "Весело та з користю!" відсвяткувала у п'ятницю Масляну шкільна родина!

Масляна — це стародавнє слов'янське свято, що залишилося ще з часів язичницької культури і збереглося після прийняття християнства.

/Files/images/maslyana/20170224_110640.jpg
Символом свята була Марена, яка протягом дня "подорожувала" школою.

/Files/images/maslyana/20170224_110625.jpgУчні знайомилися із звичаями та традиціями святкування Масляної, водили хороводи, відгадували загадки, вивчали прислів'я та приказки, грали в ігри, просили "прощення" один в одного, ласували солодощі.

Юні актори, в актовому залі, показали чудову виставу про традиції святкування "Масляна".

/Files/images/maslyana/v1.jpg/Files/images/maslyana/v2.jpg/Files/images/maslyana/v3.jpg

А в тому, що це дійсно родинне свято, можна було переконатися відвідавши фотовиставку "Масляна в моїй родині"

/Files/images/maslyana/20170224_110559.jpg

Організували та провели свято класні керівники 6-х класів Січна В.Ю., Кузнєцова Л.М., Шептицький С.А, вчитель української мови та літератури Чала Л.О та вчитель музичного мистецтва Проніна М.О

Для перегляду відео необхідно встановити останню версію Adobe Flash Player.