Осінні забави дітей. За народними традиціями

2016-10-28

У переддень канікул в школі відбулося свято осені. Вся школа за один день перетворилася на привабливу галявину осіннього лісу. Гірлянди золотого листя кленів, дубів перепліталися з намистом із жолудів, горобини. Щоперерви виставки учнівських поробок з городини, конкурс на звання "Міс Осінь", сміх, пісні, розваги - вся програма стала дійсно святом для учнів, їх батьків, вчителів, гостей.

Долучилися до участі в святі учні 6-А класу, які відвідують заняття з факультативу "Українознавство" (вчитель української мови та літератури Чала Л.О).

Для школярів 1-5 класів вони підготували інформаціно-розважальну програму "Осінні забави дітей. За народними традиціями". І звичайно, головою дійства був ЙОГО ВЕЛИЧНІСТЬ ГАРБУЗ. А коли мова зайшла про те, що колись старші діти лякали гарбузем-страховиськом менших, з'явилися відьмочка та чортеня, щоб і собі налякати малюків. Щоб залишитися на святі разом з дітьми, вони обіцяли бути чемними, не робити ніколи й нікому ніяких прикростей. А щоб довести свої добрі наміри, по черзі задавали учням загадки про осінь, овочі, фрукти. Малюки за правильну відповідь отримували приз: цекерки, яблука або кульку.

І треба було бачити щасливі обличчя всіх учасників цього дійства!

/Files/images/5-a/20161027_111421.jpg/Files/images/5-a/20161027_111235.jpg/Files/images/5-a/20161027_111602.jpg/Files/images/5-a/20161027_111708.jpg