Музей популярної науки і техніки «Експериментаніум»

2016-10-19

18 жовтня учні 3 – А класу (кл. керівник Поліщук І.М.) відвідали музей популярної науки і техніки «Експериментаніум», який має 250 експонатів і 250 експериментів. Це науково-розважальний центр, у якому демонструються закони науки та явища навколишнього світу.

Дітям була проведена екскурсія, яка ілюструвала закони механіки, магнетизму, оптики, акустики та природні явища, а також велику кількість оптичних ілюзій і головоломок, ігрових атракціонів, лазерні та дзеркальні лабіринти, експозицію «Таємниці води». Учні із задоволенням відвідали музей та із захопленням розповідали про побачене. Екскурсія нікого не залишила байдужим!

/Files/images/2-a/IMG_1275.JPG/Files/images/2-a/IMG_1282.JPG
/Files/images/2-a/IMG_1288.JPG/Files/images/2-a/IMG_1293.JPG/Files/images/2-a/IMG_1298.JPG/Files/images/2-a/IMG_1306.JPG