ІІ МІСЦЕ У РАЙОННОМУ КОНКУРСІ «БЕРЕГИНЯ ПОКРОВА КОЗАЦЬКИЙ РІД ОБЕРІГА»

2016-10-12

Вітаємо учнів нашої школи, посіли ІІмісце у районному конкурсі «Берегиня Покрова козацький рід оберіга».

Це Шелест Ігор (10-А клас), Алфьорова Олександра (9-Б клас), Костюк Валерія (9-Б клас). А підготувала виступ цього колективу вчитель музичного мистецтва Проніна М.О.

Хочеться відмітити, що ми, нащадки запорожців, разом з організаторами конкурсу такими заходами впроваджуємо в наше мінливе повсякденне життя найкращі здобутки славних наших предків козаків-запорожців.

Козацька слава є нашою спільною національною гордістю, історичним спадком козацького духу і лежить в основі української ментальності, об’єднує нас в єдиний народ.

Тож нехай завжди з нами будуть невичерпна енергія, сила козацького духу, віра у здійснення всіх мрій в ім’я служіння народові рідної України!

Нехай оберігає всіх Пресвята Богородиця – берегиня козацького роду – від усякого зла!

/Files/images/baturin/1TeEsghDK34.jpg/Files/images/baturin/2qyKuqluN8c.jpg/Files/images/baturin/DHVHRrYV50o.jpg/Files/images/baturin/p6-Hz3Rh0FM.jpg/Files/images/baturin/show_img.jpg