ФОРУМ «ПРОФЕСІОНАЛИ МАЙБУТНЬОГО»: ПОШУК ПОКЛИКАННЯ

2016-09-23

24 вересня 2016 року в Колонній залі Київської міської державної адміністрації відбувся форум «Професіонали майбутнього», захід в рамках профорієнтаційного проекту для школярів «ПроПрофесії»

Одинадцятикласники нашої школи на день відправились у світ професій майбутнього: дізналися про актуальні сфери наступних десятиліть, поспілкувалися з професіоналами і отримали практичні поради щодо здобуття навичок у тій чи іншій сфері.

Під час форуму відбулися 30-хвилинні інтерактивні презентації у галузі новітніх технологій та професій (альтернативна енергетика, штучний інтелект, інтернет речей, великі дані, віртуальна реальність, генетика, персоналізована медицина, нанотехнології тощо).

Також на форумі була облаштована зона інновацій, де можна було побачити приклади технологічних та наукових досягнень на власні очі.

/Files/images/ros/-_ag1lOq5p0.jpg/Files/images/ros/GT4ND-U8WAI.jpg/Files/images/ros/qQPQzN4gAYc.jpg