Переможці Всеукраїнських олімпіад ІІ (районного) етапу з навчальних предметів у 2015-2016 навчальному році


/Files/images/петрова дарина10.jpg
Петрова Дарина

учениця 11 класу

Предмет: ЕКОЛОГІЯ.
Місце: ІІІ.
Вчитель: Живкович Н.О

/Files/images/шпакович каріна10.jpg
Шпакович Каріна

учениця 11 класу

Предмет: ЗАРУБІЖНА ЛІТЕРАТУРА
Місце: ІІ
Вчитель: Баліна К.Н

/Files/images/20150206_092127.png

Шубіна Романна

учениця 10-А класу

Предмет: ЗАРУБІЖНА ЛІТЕРАТУРА Місце: ІІ Вчитель: Баліна К.Н

Предмет: УКРАЇНСЬКА МОВА Місце: ІІІ Вчитель: Потапова О.В


Сидоренко Артем

учень 10-Б класу

Предмет: ГЕОГРАФІЯ Місце: ІІІ Вчитель: Паначева Л.В


/Files/images/квашук8-б.jpg

Квашук Ілля

учень 9-Б класу

Предмет: РОСІЙСЬКА МОВА
Місце: ІІІ
Вчитель: Врубель Г.А

/Files/images/аліна 7-а.jpg


Омельяненко Аліна

учениця 8-А класу

Предмет: УКРАЇНСЬКА МОВА
Місце: ІІІ
Вчитель: Потапова О.В





Гумен Юлія

учениця 8-А класу

Предмет: АНГЛІЙСЬКА МОВА
Місце: І
Вчитель: Січна В.Ю

Мякушкова Христина

учениця 8-А класу

Предмет: ЗАРУБІЖНА ЛІТЕРАТУРА
Місце: ІІІ
Вчитель: Варченко С.М

Рябовол Анна

учениця 8-А класу

Предмет: РОСІЙСЬКА МОВА
Місце: ІІ
Вчитель: Врубель Г.А

/Files/images/іволга.png

Іволга Діана

учениця 8-А класу

Предмет: УКРАЇНСЬКА МОВА
Місце: ІІІ
Вчитель: Потапова О.В





Авраменко Аліна

учениця 8-А класу

Предмет: РОСІЙСЬКА МОВА
Місце: ІІІ
Вчитель: Потапова О.В

/Files/images/olmpadi/20150128_123216.jpg

Похитун Анна

учениця 7-А класу

Предмет: МАТЕМАТИКА
Місце: ІІІ
Вчитель: Кузнєцова Л.М

Предмет: ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО
Місце: ІІІ Вчитель: Гебріч С.В



/Files/images/ягодка.jpg
Ягодка Аліна

учениця 7-А класу

Предмет: УКРАЇНСЬКА МОВА Місце: ІІ Вчитель: Вдовиченко Н.О

Предмет: РОСІЙСЬКА МОВА Місце: ІІІ Вчитель: Врубель Г.А

Предмет: ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО Місце: ІІІ Вчитель: Гебріч С.В



Остролуцька Христина

учениця 7-А класу

Предмет: ЗАРУБІЖНА ЛІТЕРАТУРА Місце: ІІ Вчитель: Вдовиченко Н.О
Предмет: РОСІЙСЬКА МОВА Місце: ІІ Вчитель: Врубель Г.А


Вдовиченко Катерина

учениця 7-А класу

Предмет: РОСІЙСЬКА МОВА Місце: І Вчитель: Врубель Г.А
Предмет: УКРАЇНСЬКА МОВА Місце: ІІІ Вчитель: Вдовиченко Н.О


Журухін Ілля

учень 6-А класу

Предмет: МАТЕМАТИКА
Місце: ІІ
Вчитель: Мельникова В.В


Нікітіна Софія

учениця 5-В класу

Предмет: ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО
Місце: ІІІ
Вчитель: Гебріч С.В

Нечипоренко Софія

учениця 4-А класу

Предмет: УКРАЇНСЬКА МОВА
Місце: ІІІ
Вчитель: Бєлкіна Т.Я

Сатиренко Павло

учень 4-А класу

Предмет: МАТЕМАТИКА
Місце: І
Вчитель: Бєлкіна Т.Я

Поцелуєв Даніїл

учень 4-Б класу

Предмет: МАТЕМАТИКА
Місце: ІІ
Вчитель: Кабакова А.О

Савчук Марина

учениця 4-Б класу

Предмет: МАТЕМАТИКА
Місце: ІІІ
Вчитель: Кабакова А.О

/Files/images/ЄМЕЦЬ _3-В.jpg

Ємець Валерія

учениця 4-В класу

Предмет: МАТЕМАТИКА
Місце: ІІІ
Вчитель: Мова В.І


Надворним Артем

учень 3-В класу

Предмет: УКРАЇНСЬКА МОВА
Місце: ІІІ
Вчитель: Зоренко Ю.І


Бех Лев

учень 3-В класу

Предмет: УКРАЇНСЬКА МОВА
Місце: ІІІ
Вчитель: Слатвінська А.В


Свинаренко Поліна

учениця 3-А класу

Предмет: УКРАЇНСЬКА МОВА
Місце: ІІІ
Вчитель: Камнєва Т.Ю


Верескун Дмитро

учень 3-В класу

Предмет: МАТЕМАТИКА
Місце: ІІІ
Вчитель: Зоренко Ю.І


Зінченко Данило

учень 3-А класу

Предмет: МАТЕМАТИКА
Місце: ІІІ
Вчитель: Камнєва Т.Ю

Кiлькiсть переглядiв: 143

Коментарi